wtorek, 24 marca 2015

Witajcie kochani,

Jak wam mija czas? Cieszycie się że mamy już wiosnę?
Po raz kolejny miałam przyjemność fotografować przepiękną Marcelinę. Dzisiejsza pogoda zdecydowanie nam dopisała na sesji, dlatego też miałyśmy dużo możliwości.
Marzec leci jak szalony! W końcu mamy wiosnę i więcej siły do działania. Oby kwiecień nie leciał tak szybko jak poprzednie miesiące. A teraz zapraszam was do obejrzenia tego co udało nam się stworzyć z Marceliną.

Pozdrawiam ciepło ! 


sobota, 14 marca 2015

Pierwsze urodziny bloga!

Witajcie kochani, 

Dzisiaj mój blog obchodzi swoje pierwsze urodziny. Rok temu zakładając tego bloga zastanawiałam się jak to wszystko się potoczy i jak to będzie wyglądać. Wiem że nie ma systematycznych wpisów, ale nie zawsze jest czas aby zrobić zdjęcia,bo tak jak każdy mam obowiązki. Postawiłam sobie cel, że będę zdobywać czytelników i tak się stało, nie sądziłam, że aż tyle to będzie osób. Dla innych wydawać się to będzie mało, ale dla mnie jest to bardzo dużo jak na tak mało popularnego bloga, którego prowadzę. Dziękuje wszystkim moim czytelnikom za ten rok, za wszystkie odwiedziny, za wszystkie komentarze, za to że jesteście ze mną i czuje że mam dla kogo to robić. Dziękuję również za 13,924 odsłon na moim blogu, dzięki temu mam motywacje aby robić to co kocham i być tutaj dla was. Mam nadzieje że kolejny rok tutaj będzie bardziej systematyczny i że będę mogła się z wami dzielić moimi fotografiami częściej ! 

Pozdrawiam ciepło !